ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ମୋବାଇଲ୍ ଅନଲାଇନ୍ ରିଅଲ୍ ଟାଇମ୍ ସୁଣ୍ଡିଆଲ୍

ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ମୋବାଇଲ୍ ଅନଲାଇନ୍ ରିଅଲ୍ ଟାଇମ୍ ସୁଣ୍ଡିଆଲ୍

ସୁନ୍ଦରୀ |
ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଘଣ୍ଟା, ସ୍ଥାନୀୟ ସମୟ, ମୋର ପ୍ରକୃତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ, ଅକ୍ଷାଂଶ, ଦ୍ରାଘିମା, ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ପାଇଁ ସମୟ ବାକି, ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ପାଇଁ ସମୟ ବାକି, ଦିନ ସମୟ, ରାତି ସମୟ

ଆମେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକାରର ରିଅଲ୍ ଟାଇମ୍ ସୁଣ୍ଡିଆଲ୍ ନିର୍ମାଣ କରିଛୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ଦେଇଥାଏ,
ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ବ୍ରାଉଜର୍ ଏବଂ ଜିପିଏସ୍ ପୋଜିସନ୍ ସେଟିଙ୍ଗ୍ ଅଛି ତେବେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ | ମୋ (ତୁମେ) ନିକଟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ପାଇଁ ନିର୍ବାହ ସମୟ ପାଅ |

ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିରଳ ଯେ ପ୍ରକୃତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥାନୀୟ ସମୟ ଜୋନ୍ ସମୟ ସମାନ
ଏହି ବାସ୍ତବ ସମୟ ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ରାତିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ପରେ ପ୍ରକୃତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ଦେଇଥାଏ |

ପ୍ରକୃତ ସମୟ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ପ୍ରକୃତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ଏବଂ ଏହି ୱେବସାଇଟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗଣନା ସମୟ - ପ୍ରକୃତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ |.

ଏହି ଅନଲାଇନ୍ ରିଅଲ୍ ଟାଇମ୍ ସୁଣ୍ଡିଆଲ୍ ସହିତ ଲାଭ:

ଫ୍ଲାଇଟ୍ ପର୍ସନାଲ: ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଦିନ କିମ୍ବା ରାତି ସମୟରେ ନୂତନ ଟାଇମ୍ ଜୋନ୍ରେ ପହଞ୍ଚନ୍ତି, ପରବର୍ତ୍ତୀ ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ କିମ୍ବା ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟକୁ କେତେ ସମୟ ବାକି ଅଛି ତାହା ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଟାଇମର୍ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ |
ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ ରାତି କିମ୍ବା ଦିନ କେତେ ଦିନ ହେବ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ବିମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କର ଶୋଇବା କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଯୋଜନା କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ |

ପର୍ଯ୍ୟଟକ: ଏହି ପ୍ରକୃତ ସମୟ ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣ ସହିତ ସ୍ଥାନୀୟ ସମୟ ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ସହଜ,
ଯଦି ଆପଣ ସୂର୍ଯ୍ୟ କିରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ନିଜକୁ କିମ୍ବା ପିଲାମାନଙ୍କୁ UV କିରଣରୁ ଏବଂ ମଧ୍ୟାହ୍ନର ସୂର୍ଯ୍ୟ କିରଣରୁ ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣରୁ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ |/p>

ଫଟୋଗ୍ରାଫର: ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ସହିତ, ଟାଇମର୍ ଆପଣ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିପାରିବେ ଯେ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟର ସର୍ବୋତ୍ତମ ସଟ ପାଇବା ପାଇଁ ସଠିକ୍ ସ୍ଥାନରେ କେବେ ରହିବେ |

ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ: ମାଛ ସାଧାରଣତ sun ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ସମୟରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଖାଏ, ଏହି ପ୍ରକୃତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ଟାଇମର୍ ସହିତ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କରିପାରିବେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ମାଛମାନେ ଖାଉଛନ୍ତି ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଠିକ୍ ସ୍ଥାନରେ ରହିବେ |

ଭ୍ରମଣକାରୀ: ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେତେ ସମୟ ବାକି ଅଛି ତେଣୁ ଆପଣ ଅନ୍ଧାର ପୂର୍ବରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଘରକୁ ଫେରିବା ନିଶ୍ଚିତ କରିପାରିବେ |

ଶିକାରୀ: ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ସମୟରେ ପଶୁମାନେ ସନ୍ଧ୍ୟା ଏବଂ ପ୍ରଭାତରେ ଅଧିକ ଗତି କରନ୍ତି |

ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ: ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ନେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପ୍ରକୃତ ସମୟ ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣ ସହିତ ଆପଣ ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେତେ ସମୟ ବାକି ଅଛି ତାହା ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ |

ଧର୍ମ: ପ୍ରାର୍ଥନା ଏବଂ ଉପବାସ ସମୟ ହେତୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରକୃତରେ କେବେ ଉଦୟ ହୁଅନ୍ତି କିମ୍ବା ଅସ୍ତ ହୁଅନ୍ତି ତାହା ଜାଣିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |

ମାନବଜାତି ପାଇଁ: ଏହି ବାସ୍ତବ ସମୟ ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣ ପୃଥିବୀର ଦକ୍ଷିଣ କିମ୍ବା ଉତ୍ତର ଭାଗରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ଦିନରାତି ଭିନ୍ନତା ଥିବାରୁ ଦିନରାତି ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ |
ଦୀପାବଳି ସଞ୍ଚୟ ସମୟ ଥିବା ଦେଶଗୁଡିକ ପାଇଁ, ସ୍ଥାନୀୟ ସମୟ ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ସ ar ର ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଘଣ୍ଟାରୁ ଅଧିକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି |

ବାସ୍ତବ ସମୟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ମୋବାଇଲ୍ ରିଅଲ୍ ଟାଇମ୍ ସୁଣ୍ଡିଆଲ୍ ସୂଚନା |

ଭାଷା ଅନୁବାଦ ଏବଂ ତ୍ରୁଟି ବିଜ୍ଞପ୍ତି!

ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ମୋବାଇଲ୍ ରିଅଲ୍ ଟାଇମ୍ ସୁନ୍ଦର, ଉପଭୋକ୍ତା ଅଭିଜ୍ଞତା |

ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଧର |

ପ୍ରଯୋଜକ ଏବଂ ଦାନ

ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ମୋବାଇଲ୍ ରିଅଲ୍ ଟାଇମ୍ ସୁଣ୍ଡିଆଲ୍, ମୂଳପୃଷ୍ଠା |

ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣ ଦିଅନ୍ତୁ |

ବାସ୍ତବ ସମୟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |
ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଘଣ୍ଟା, ସ୍ଥାନୀୟ ସମୟ, ମୋର ପ୍ରକୃତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ, ଅକ୍ଷାଂଶ, ଦ୍ରାଘିମା, ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ପାଇଁ ସମୟ ବାକି, ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ପାଇଁ ସମୟ ବାକି, ଦିନ ସମୟ, ରାତି ସମୟ

ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଘଣ୍ଟା, ସ୍ଥାନୀୟ ସମୟ, ମୋର ପ୍ରକୃତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ, ଅକ୍ଷାଂଶ, ଦ୍ରାଘିମା, ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ପାଇଁ ସମୟ ବାକି, ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ପାଇଁ ସମୟ ବାକି, ଦିନ ସମୟ, ରାତି ସମୟ

ସ୍ଥାନୀୟ ସମୟ ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଘଣ୍ଟାରୁ ଅଧିକ ପାର୍ଥକ୍ୟ କାରଣ ଦୀପାବଳି ସଞ୍ଚୟ ସମୟ |