ℹ️ Інформація про реальний сонячний час

🌅 Ідея сонячного годинника

Ласкаво просимо на веб-сайт Real Sun Time! Наш інструмент надає точний сонячний час відповідно до вашого GPS-місцезнаходження та допомагає спланувати свій день відповідно до ритму сонця. Переконайтеся, що служби локації GPS у вашому браузері та мобільному телефоні ввімкнено. Фактичний сонячний час часто відрізняється від часу у вашому місцевому часовому поясі, оскільки він визначається вашим місцезнаходженням.

📱 Як користуватися

🌍 Фон

Я придумав ідею цього веб-сайту під час подорожі в інший часовий пояс. Я помітив, що місцевий час не відповідає фактичному сонячному часу, що викликало мій інтерес до створення цього інструменту.

Я багато шукав в Інтернеті, використовуючи різні ключові слова, щоб знайти правильний сонячний час. Хоча веб-сайти погоди надавали багато інформації про час сходу та заходу сонця, вони не надали того, що я шукав. Я також натрапив на кілька мобільних додатків, але жоден із них не показував фактичний час сонця.

Я хотів знати справжній сонячний час, щоб я міг:

Ця потреба призвела до розробки веб-сайту «Real Sun Time», який надає точний сонячний час незалежно від часового поясу чи сезону.

⚙️ Як це працює

Веб-сайт "Real Sun Time" працює як цифровий сонячний годинник. Він обчислює сонячний час з урахуванням кількох факторів:

🔍 Більше інформації

💡 Ви знали?

Швидкість обертання Землі на екваторі становить приблизно 465,10 метрів за секунду, що становить приблизно 1675 км/год. Це майже вдвічі швидше, ніж звичайний літак!

Спробуйте сонячний годинник в режимі реального часу
Час сонця, сонячний годинник, місцевий час, мій справжній сонячний час, широта, довгота, час, що залишився до заходу сонця, час на схід сонця, тривалість дня, нічна довжина

Час сонця, сонячний годинник, місцевий час, мій справжній сонячний час, широта, довгота, час, що залишився до заходу сонця, час на схід сонця, тривалість дня, нічна довжина


Більше годинної різниці між місцевим часом і справжнім сонячним часом, оскільки літній час.

Параметри мови

Посилання на цьому сайті