ساعت خورشیدی آنلاین موبایل

مزولة
زمان محلی ، زمان خورشیدی واقعی ، عرض جغرافیایی ، طول جغرافیایی ، زمان مانده به غروب خورشید ، زمان مانده به طلوع آفتاب ، طول روز ، طول شب

ساعت خورشیدی آنلاین موبایل

ما یک نوع جدید از ساعت خورشیدی تولید کرده ایم ، که به شما یک زمان خورشیدی شخصی منحصر به فردرا می دهد ،
اگر خورشیدی تنظیمات موقعیت یابی فعال باشند با مرورگر اینترنت در تلفن همراه در سراسر جهان عمل می کند

یکسان بودن زمان دقیق خورشیدی واقعی و زمان منطقه زمانی محلی شمابسیار نادر است .
این ساعت خورشیدی بعد از غروب خورشیدو در شب ، زمان واقعی خورشیدی را به شما می دهد.

ساعت خورشیدی ، زمان خورشیدی واقعی و تایمر شمارش معکوس برای غروب وطلوع خورشیدرا دراین وب سایت بشما میدهد - زمان خورشیدی واقعی..

مزایای این ساعت خورشیدی آنلاین

پرسنل پرواز: وقتی درطی روز یا شب به منطقه زمانی جدید می روید ، می توانید از این تایمر خورشیدی برای بررسی کنید اینکه چقدر زمان به غروب یا طلوع آفتاب بعدی باقی مانده است.
همچنین می توانید ببینید که از طول شب یا روز چقدرمانده است و این به شما کمک می کند تا برنامه خواب خود را تا پرواز بعدی برنامه ریزی کنید.

گردشگران:اگر مایل به حمام آفتاب هستید ، می توانیدبه آسانی ساعت محلی و زمان واقعی خورشید را بررسی کنید ،تا خودو بچه ها را از آفتاب ظهر؛ اشعه ماورای بنفش وآفتاب سوختگی محافظت کنید.

عکاسان: با این زمان خورشیدی و زمان بندی شما می توانید پیش بینی کنید در چه زمانی در مکان مناسب قرار بگیرید تا بهترین عکس های خورشید ، غروب خورشید و طلوع خورشید را بدست آورید.

ماهیگیر: بهترین زمان تغذیه ماهیان معمولاً هنگام غروب و طلوع خورشید می باشد، با یک زمان سنج خورشیدی واقعی می توانید مطمئن شوید که درهنگام غذا خوردن ماهی در مکان درست برای صید خواهید بود.

پرسه زنان: شما می توانید ببینید که چقدر وقت تا غروب مانده است تا بتوانید مطمئن شوید که تا قبل از تاریکی در خانه خواهییدبود

شکارچیان: حیوانات بیشترین تردد را هنگام گرگ ومیش و سپیده دم، غروب و طلوع آفتاب دارند.

عاشقان: می توانید عزیزان خود را برای لذت بردن از غروب آفتاب ببرید و با این زمان سنج خورشیدی ، می توانید حساب کنید که تا غروب خورشید چقدر وقت مانده است.

مذاهب: در بسیاری از مذاهب دانستن اینکه درچه زمانی خورشید واقعاً غروب یا طلوع می کند بسیار مهم است ، زیرا اوقات نماز و روزه است.

برای نوع بشر: این ساعت آفتابی به همه افراد در مناطق جنوبی یا شمالی کره زمین این امکان را می دهد تا طول روز و شب را بررسی کنند زیراکه طول یکروز از روز دیگر در طول سال متفاوت است.
برای کشورهایی که زمان صرفه جویی در نور روز دارند ، بیش از یک ساعت تفاوت بین ساعت محلی و زمان خورشیدی وجود دارد.

زمان خورشید را در زمان واقعی امتحان کنید

اطلاعات خورشیدی زمان سنح آفتابی تلفن همراه

ترجمه های زبان و اعلان خطاها!

زمان خورشیدی ساعت آفتابی تلفن همراه ، تجربه کاربر

صفحه اصلی ساعت خورشیدی تلفن همراه

بگذار خورشید بتابد

زمان خورشید را در زمان واقعی امتحان کنید
زمان محلی ، زمان خورشیدی واقعی ، عرض جغرافیایی ، طول جغرافیایی ، زمان مانده به غروب خورشید ، زمان مانده به طلوع آفتاب ، طول روز ، طول شب

بخاطر زمان استفاده هرچه بیشتراز نور روز، بیش از یک ساعت اختلاف بین زمان محلی و زمان واقعی خورشیدی هست.