سایت آب و هوای محلی من

پیش‌بینی آب و هوا در پیش‌بینی زیر می‌توانید پیش‌بینی هفت روزه هفته آینده، حداقل و حداکثر دما، جهت و شدت باد، شاخص UV را در مقیاس مشاهده کنید. از صفر ضعیف تا یازده اشعه ماوراء بنفش بسیار قوی، رطوبت هوا، احتمال بارندگی، و همچنین داده های فشار هوا در روز.

این نقشه مکان های صد در صد دقیقی ندارد، فقط نزدیک ترین شهر، منطقه یا کشور را دارد. اما می توان آن را تقریباً تا سطح زمین زوم کرد. به این ترتیب می توانید به مکان خود نزدیک شوید.

سایت آب و هوای محلی من اطلاعات ارزشمندی را برای آماده شدن برای زندگی روزمره در اختیار شما قرار می دهد.
این پیش‌بینی نقشه‌های آب‌وهوا به ما کمک می‌کند بفهمیم چه نوع شرایط آب و هوایی را می‌توانیم در یک روز معین انتظار داشته باشیم.
آنها اطلاعاتی را در مورد نور خورشید، دما، سرعت باد، میزان ابرها و باران به صورت ساعتی ارائه می دهند.
این اطلاعات پیش‌بینی به ما کمک می‌کند لباس مناسب را انتخاب کنیم، فعالیت‌های خارج از منزل را برنامه‌ریزی کنیم و برای پیش‌بینی‌های شدید آب‌وهوا آماده شویم.

یکی از مهمترین اطلاعاتی که این نقشه آب و هوا ارائه می دهد، مدت زمان آفتاب، ساعات آفتابی است آفتاب به طور مستقیم بر روحیه و سطح انرژی ما تأثیر می گذارد.
این نقشه پیش بینی آب و هوا نشان می دهد که خورشید چند ساعت در طول روز از پشت ابرها قابل مشاهده خواهد بود. این اطلاعات به ما کمک می کند تا برای زمان در فضای باز برنامه ریزی کنیم و بهترین استفاده را ببریم از لحظه های آفتابی

داده های دما همچنین در برنامه ریزی زندگی روزمره بسیار مهم است. اکنون همچنین می توانیم ببینیم که در روزهای آینده چه دمایی را می توان انتظار داشت. این به ما کمک می کند لباس مناسب بپوشیم. دما همچنین بر عوامل دیگری مانند گرمایش یا سرمایش داخلی تأثیر می گذارد. بر روی نقشه، می توانید پیش بینی دما را به صورت ساعتی، هر سه ساعت یکبار برای هفته آینده مشاهده کنید.

وزش باد، داده های ابر و باران به ویژه هنگام برنامه ریزی برای فعالیت در فضای باز، نوع تندبادها، انتظار چند ابر و اینکه آیا باران می بارد، بسیار مهم هستند. این اطلاعات به ما کمک می‌کند تا چیزهای مناسبی را برای فعالیت‌های خارج از منزل، مانند دویدن، دوچرخه‌سواری یا قایق‌سواری انتخاب کنیم. باد بیش از حد قوی می تواند ایمنی را تحت تاثیر قرار دهد و نیاز به احتیاط دارد. بر روی نقشه، همچنین می توانید پیش بینی ابر و باران را به صورت ساعتی، هر سه ساعت یکبار برای هفته آینده مشاهده کنید.

این سایت پیش‌بینی آب‌وهوای محلی من بسیار عالی است، می‌توانید روی نقشه بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی کنید و آب‌وهوای محلی را از هر کجای دنیا دریافت کنید، آن را نشانه‌گذاری کنید یا آن را به‌عنوان یک نماد درست در صفحه اصلی تلفن همراه خود تنظیم کنید.

سایت آب و هوای محلی من ارائه شده توسط meteoblue + OpenWeather

🌞 خورشید شگفتی بی‌زمان با قدرت بی‌کران

📖 موقعیت خورشید راهنمای زمان خورشیدی

📍 موقعیت خورشید

🌝 ماه یک همدم عرفانی و پدیده طبیعی

📍 موقعیت ماه

🚀 افشای مراحل ماه سفر به ماه

📖 موقعیت ماه راهنمایی برای درک اهمیت آن

🌎 ساعت خورشیدی زمان خورشیدی ساعت دقیق خورشید خود را در هر کجای دنیا دریافت کنید

زمان من برای درک اهمیت زمان در جهان در حال تغییر

📍 زمان خورشیدی واقعی

🕌 با ابزار مناسب ما به زمان دعا در هر کجا متصل بمانید

🙏 وقت نماز بعدی

🌐 GPS: تاریخچه ناوبری به افق های جدید. کشف قدرت!

🏠 صفحه اصلی ساعت خورشیدی زمان خورشیدی

ℹ️ اطلاعات واقعی زمان خورشید

🏖️ خورشید و سلامتی شما

✍️ ترجمه زبان

💰 حامیان و کمکهای مالی

🌍 ماشین حساب ساعت دنیای شگفت انگیز و جمعیت ما

🌍 ماشین حساب ساعت دنیای شگفت انگیز و جمعیت ما به زبان انگلیسی

🌞 خورشید به زبان انگلیسی

📖 اطلاعات موقعیت خورشید به زبان انگلیسی

🌝 ماه به زبان انگلیسی

🚀 فاش شدن مراحل ماهبه زبان انگلیسی

📖 اطلاعات موقعیت ماه به زبان انگلیسی

🌎 ساعت خورشیدی آنلاین موبایل به زبان انگلیسی

وقت من به زبان انگلیسی

🌐 موقعیت مکانی سیستم موقعیت یابی جهانی شما به زبان انگلیسی

🏠 صفحه اصلی ساعت خورشیدی زمان خورشیدی به زبان انگلیسی

ℹ️ اطلاعات واقعی زمان خورشید به زبان انگلیسی

🏖️ خورشید و سلامتی شما به زبان انگلیسی

🌦️ سایت آب و هوای محلی من به زبان انگلیسی

✍️ ترجمه زبان به زبان انگلیسی

💰 حامیان و کمکهای مالی به زبان انگلیسی

🥰 زمان خورشیدی ساعت آفتابی تلفن همراه ، تجربه کاربر به زبان انگلیسی

🌇 گرفتن خورشید به زبان انگلیسی

بگذار خورشید بتابد

سایت آب و هوای محلی من
 اطلاعات پیش‌بینی آب و هوا، ساعات آفتابی، دما، وزش باد و انیمیشن، میزان بارش ابر و بارندگی، پیش‌بینی آب و هوای شدید، حداقل و حداکثر دما، جهت و شدت باد، شاخص UV در مقیاس صفر ضعیف تا یازده تابش بسیار قوی UV، رطوبت هوا، احتمال بارش باران و ضربه، داده های فشار هوا

اطلاعات پیش بینی آب و هوا، ساعات آفتابی، دما، وزش باد و انیمیشن، میزان بارندگی ابر و بارندگی، شدید پیش بینی آب و هوا، حداقل و حداکثر دما، جهت و شدت باد، شاخص UV در مقیاس صفر ضعیف تا یازده تابش UV بسیار قوی، رطوبت هوا، احتمال بارش باران و ضربه، داده های فشار هوا