🌍 Preklady globálnych jazykov

🌍🌐💻 Momentálne pracujeme na tejto globálnej webovej stránke True Sun Time, aby sme ju sprístupnili všetkým, keďže slnko je univerzálny fenomén. Nech svieti slnko!

🌐 Preklady

Nasledujúce stránky sme už preložili do 132 rôznych jazykov:

📚 Potreby prekladu

Potrebujeme pomoc s prekladom na preklad všetkých jazykov v ISO 639-1 zoznam. Zoznam textov na preklad obsahuje napríklad:

Miestny Čas
Môj Skutočný Slnečný Čas
Zemepisná Šírka
Zemepisná Dĺžka
Budúci Západ Slnka
Budúci Východ Slnka
Dĺžka Dňa
Nočná Dĺžka
Uhol Azimutu
Nadmorská Výška
Ďalšie Slnečný Polnoci
Ďalšie Slnečný Poludnie
Vzdialenosť k Mesiacu
Mesiac Stúpa
Mesiac Klesá
Budúci Nový Mesiac
Budúci Polmesiac
Spln
Poloha Slnka
Poloha Mesiaca
Ďalší čas modlitby
Úsvitová modlitba
Poludňajšia modlitba
Popoludňajšia modlitba
Večerná modlitba
Nočná modlitba
Pomocou systému Global Positioning System získajte presné informácie o polohe, ktoré vám pomôžu nájsť skutočný slnečný čas. Táto stránka ponúka slnečné hodiny v reálnom čase dostupné vo verziách pre mobilné zariadenia a počítače. Zobrazuje tiež skutočný slnečný čas od západu slnka do noci.

Umožnite použitie globálneho pozičného systému na získanie polohy na Mesiaci. Aby sme určili presnú polohu Mesiaca, musíme vziať do úvahy niekoľko faktorov, ako je váš čas a geografická poloha na Zemi.

Umožnite použitie globálneho pozičného systému na získanie pozícií na Slnku. Na určenie presnej polohy slnka musíme vziať do úvahy niekoľko faktorov, ako je váš čas a geografická poloha na Zemi.

📍 Používanie GPS

Globálny pozičný systém (GPS) je neoddeliteľnou súčasťou našej služby:

🤝 Zúčastnite sa prekladateľskej práce

Ak máte záujem pomôcť s prekladom:

⚠️ Dôležité poznámky

Obmedzenia prekladateľských strojov

Automatické prekladateľské stroje sa môžu stretnúť s problémami pri preklade určitých špecializovaných výrazov. Problémy môžu spôsobovať napríklad nasledujúce výrazy:

V týchto prípadoch môže prekladateľský nástroj zobraziť chybové hlásenie (napr. „NANANANA“). Preto je pomoc ľudských prekladateľov veľmi cenná.

Dôležitosť údajov o polohe

Prevádzka slnečných hodín vyžaduje zdieľanie údajov o polohe:

Vyskúšajte Slnečné Hodiny v Reálnom Čase
Skutočný Slnečný Čas, Západ Slnka, Východ Slnka, Slnečné Hodiny, Miestne Časové Pásmo, Slnečné Poludnie, Určovanie Polohy Pomocou Globálny lokalizačný systém, Letný Čas, Slnečné Hodiny v Reálnom Čase, Západ Slnka v Mojej Blízkosti

Skutočný Slnečný Čas, Západ Slnka, Východ Slnka, Slnečné Hodiny, Miestne Časové Pásmo, Slnečné Poludnie, Určovanie Polohy Pomocou Globálny lokalizačný systém, Letný Čas, Slnečné Hodiny v Reálnom Čase, Západ Slnka v Mojej Blízkosti


V krajinách s letným časom je viac ako hodinový rozdiel medzi miestnym časom a skutočným Slnečným časom.

Jazykové možnosti

Odkazy na tejto stránke