Mēness: Mistisks pavadonis un dabas parādība

Mēness fāzes, Mēness pozīcija, attālums līdz mēness, mēness lēkts, mēness riets, nākamais jauns mēness, nākamais pilnmēness, mēness pulkstenis

Mēness, mūsu uzticīgais debesu partneris, kopš seniem laikiem ir valdzinājis cilvēkus visā pasaulē. Tas spīd kā otrs spožākais objekts debesīs, aizdedzinot iedvesmu un radot tā skaistumam veltītu mākslu un kultūru. Visā vēsturē Mēnesim ir bijusi dziļa garīga nozīme dažādām kultūrām, aicinot uz pielūgsmi un godbijību. Tomēr atkarībā no jūsu atrašanās vietas jūs, iespējams, nebūsit aculiecinieks tās ēteriskajam mirdzumam vairākas dienas, jo tas, iespējams, vēl nav pacēlies.

Mēness ikmēneša fāzēs ne tikai valdzina, bet arī būtiski ietekmē mūsu planētas okeānus. Paisuma un bēguma plūsmas visā pasaulē ievērojami atšķiras, sākot no minimālām svārstībām līdz satriecošām novirzēm, kas pārsniedz 16 metrus. Katru nakti Mēness fāzes mainās, pārejot no jauna mēness uz pusmēnesi, pilnmēness un atpakaļ uz jaunu mēnesi.

Mēnesis ir periods, kas nepieciešams, lai Mēness veiktu vienu orbītu ap Zemi. Piemēram, laika posms starp diviem pilnmēnešiem ilgst aptuveni 29 dienas, 12 stundas, 44 minūtes un 3 sekundes.

Mēness attālums no Zemes svārstās no aptuveni 357 000 kilometriem līdz 406 000 kilometriem. Īpašas lapas, piemēram, Mēness pulkstenis, piedāvā reāllaika atjauninājumus par Mēness attālumu, parādot nepārtraukti mainīgo dabu. šī debesu deja.

Pateicoties modernajām tehnoloģijām, šīs lapas var precīzi aprēķināt un parādīt Mēness faktisko atrašanās vietu, pamatojoties uz jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, pat tad, kad tas ir paslēpts. Izmantojot šādus resursus, varat viegli izsekot Mēness atrašanās vietai, nosakot, vai tas ir jauns mēness, pusmēness vai pilnmēness.

Lai noteiktu precīzu Mēness atrašanās vietu, ir nepieciešami dažādi faktori, tostarp laiks un jūsu ģeogrāfiskās koordinātas. rūpīgi jāaprēķina.

Mēness iedvesmo mūs visus pasaulē. Varat lasīt vairāk par Mēnesi No Vikipēdijas lapām.

Valodas iespējas

Saites šajā vietnē