Informācija par reālo saules laiku

Saules
pulkstenis

Īsts Saulriets Netālu No Manises Laiks, Patiesais Saulriets Netālu No Manises Laiks, Saulriets Netālu No Manisriets, Saulriets Netālu No Manislēkts, Mobilais Saulriets Netālu No Manises Pulkstenis, Vietējā Laika Josla, Saulriets Netālu No Manises Pusdienlaiks, Globālā pozicionēšanas sistēma, Vasaras Laika Taupīšana, Reāllaika Saulriets Netālu No Manises Pulkstenis, Saulriets Netālu No Manises pulksteņa reāllaiks, Saulriets Netālu No Manisriets Netālu No Manis

Lai iegūtu precīzus Saules laika aprēķinus, izmantojot šo Saules pulksteni, lūdzu, pārliecinieties, vai jūsu pārlūkprogrammā un mobilajā tālrunī ir iespējots globālās pozicionēšanas sistēmas (GPS) atrašanās vietas pakalpojums, kā arī ir iespējots JavaScript.

Kā izmantot Īsts Saules laiks vietni mobilajā ierīcē! YouTube video.

Retāk ir gadījumi, kad faktiskais Saules laiks sakrīt ar vietējo laika joslu, laiku. Lai gan pēc vietējā laika pulkstenis rāda 12:00, tas ir pusdienlaiks. Patiesais Saules laiks tiek noteikts, pamatojoties uz pozicionēšanas sistēmu ar jūsu atrašanās vietu.

Vietējais laiks, mans patiesais saules laiks, platums, garums, laiks līdz saulrietam, laiks līdz saullēktam, dienas garums, nakts garums, reāllaika saules pulkstenis, tiešsaistes saules pulkstenis, saulriets netālu no manis

Ideja izveidot vietni Īsts Saules laiks radās, kad ceļoju uz citu laika joslu. Sapratu, ka mana mobilā telefona laiks automātiski pielāgojas vietējam laikam, taču man radās interese iegūt informāciju par patieso Saules laiku. Šo interesi izraisīja jau tā šķībās Saules ēnas vērošana, kad pulkstenis rādīja 12:00 pēc vietējā laika.

Es plaši meklēju internetā, izmantojot dažādus atslēgvārdus, lai atrastu pareizo Saules laiku. Lai gan laikapstākļu tīmekļa vietnes sniedza bagātīgu informāciju par saullēkta un saulrieta laikiem, tās nepiedāvāja to, ko meklēju. Es satiku arī dažas mobilās lietojumprogrammas, taču neviena no tām nenodrošināja patieso saules laiku.

Es vēlējos uzzināt patieso Saules laiku, lai efektīvi plānotu aktivitātes brīvā dabā, ņemot vērā atlikušo dienasgaismu līdz nākamajam saulrietam. Turklāt, ceļojot un ierodoties galamērķī vēlu vakarā, es vēlējos noskaidrot, cik daudz laika ir pieejams līdz saullēktam.

Saules lēkšanas un rietēšanas punkti katru gadu mainās visu gadu visā globusā. Konkrētās variācijas ir atkarīgas no personas atrašanās vietas savā laika joslā, sākot no ziemeļiem uz dienvidiem un no austrumiem līdz rietumiem.

Reāllaika Saules laika aprēķināšanai ir jāņem vērā vairāki faktori, tostarp pulksteņa laiks, saules pozīcija un jūsu atrašanās vieta.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka vienas dienas rotācija uz Zemes nav precīzi 24 stundas, bet gan 23 stundas, 56 minūtes un 4,09053 sekundes, ko dēvē par Sidereal laiks.
Zemes rotācijas ātrums pie ekvatora ir aptuveni 465,10 metri uz vienu sekundē jeb aptuveni 1675 km stundā. Salīdzinājumam, lidmašīna parasti lido ar ātrumu aptuveni 900 km/h.

Šajā vietā parādās šī Īsts Saules laiks vietne. Tā darbojas kā Saule pulkstenis, pieejams gan mobilajā, gan galddatora versijā. Tomēr tas pārsniedz tikai laika noteikšanu, pamatojoties uz Sauli; tā arī sniedz informāciju par patieso Saules laiku pat tad, ja nav tiešas saules gaismas.

Ceru, ka vietne Īsts Saules laiks jums šķiet ļoti noderīga, plānojot savas gaidāmās aktivitātes pirms saulrieta vai rītdienas saullēkta programmu.

Pievienojieties Īsts Saules Laiks Facebook grupai, lai sazinātos ar citiem un dalieties savā pieredzē par Saules novērošanu.

Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet Īsts Saules Laiks for Facebook vietni, kurā jūs var atrast daudz vispārīgas informācijas.

🌞 Saule ir mūžīgs brīnums ar neierobežotu spēku

📖 Saules Pozīcija: Saules laika ceļvedis

📍 Saules Pozīcija

🌝 Mēness: Mistisks pavadonis un dabas parādība

🚀 Mēness Fāžu atklāšana Ceļojums uz Mēnesi

📖 Mēness Pozīcija: ceļvedis, kā izprast tā nozīmi

📍 Mēness Pozīcija

🌎 Saules laika Saules pulkstenis: iegūstiet precīzu Saules laiku jebkurā pasaules vietā

Mans Laiks: Izpratne par laika nozīmi mainīgajā pasaulē

📍 Patiesais Saules Laiks

🌐 GPS navigācijas vēsture uz jauno horizontu

🏠 Saules pulksteņa mājas lapa

🏖️ Saule un Tava veselība

🌦️ Mana vietne Vietējie laikapstākļi

✍️ Valodu Tulkojumi

💰 Sponsori un Ziedojumi

🌍 Mūsu brīnišķīgā pasaule un iedzīvotāju pulksteņa kalkulators

🌍 Mūsu brīnišķīgā pasaule un iedzīvotāju pulksteņa kalkulators angļu valodā

🌞 Saule angļu valodā

📖 Informācija par Saules Pozīcija angļu valodā

🌝 Mēness angļu valodā

🚀 Atklājot Mēness fāzes angļu valodā

📖 Informācija par Mēness Pozīcija angļu valodā

🌎 Patiesais Saules Laiks Mobilais Saules Pulkstenis angļu valodā

Mans Laiks angļu valodā

🌐 Jūsu GPS atrašanās vieta angļu valodā

🏠 Saules pulksteņa mājas lapa angļu valodā

ℹ️ Saules pulksteņa informācija angļu valodā

🏖️ Saule un Tava veselība angļu valodā

🌦️ Mana vietne Vietējie laikapstākļi angļu valodā

✍️ Valodu Tulkojumi angļu valodā

💰 Sponsori un Ziedojumi angļu valodā

🥰 Īsta Saules Laika Lietotāja Pieredze angļu valodā

🌇 Noķer Sauli angļu valodā

Ļaujiet Saules Spīdēt

Izmēģiniet Saulriets Netālu No Manises pulksteni reāllaikā
Īsts Saulriets Netālu No Manises Laiks, Patiesais Saulriets Netālu No Manises Laiks, Saulriets Netālu No Manisriets, Saulriets Netālu No Manislēkts, Mobilais Saulriets Netālu No Manises Pulkstenis, Vietējā Laika Josla, Saulriets Netālu No Manises Pusdienlaiks, Globālā pozicionēšanas sistēma, Vasaras Laika Taupīšana, Reāllaika Saulriets Netālu No Manises Pulkstenis, Saulriets Netālu No Manisriets Netālu No Manis

Īsts Saulriets Netālu No Manises Laiks, Patiesais Saulriets Netālu No Manises Laiks, Saulriets Netālu No Manisriets, Saulriets Netālu No Manislēkts, Mobilais Saulriets Netālu No Manises Pulkstenis, Vietējā Laika Josla, Saulriets Netālu No Manises Pusdienlaiks, Globālā pozicionēšanas sistēma, Vasaras Laika Taupīšana, Reāllaika Saulriets Netālu No Manises Pulkstenis, Saulriets Netālu No Manisriets Netālu No Manis


Vairāk nekā stundu starpība starp vietējo laiku un patieso Saulriets Netālu No Manises laiku, jo vasaras laiks.